Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz bododani #44690 üzenetére

    Röviden: Semmit.
    Hosszabban: Engedd meg hogy egy szólással kezdjem, "a papír mindent elbír...". :K
    Ráírni bármit rá lehet, csak nem biztos hogy tudja, ha fontos neked a biztonság, akkor nem használod, ha nem fontos akkor meg csak a jobbat nyomjad. ;]
    De a tréfát félre téve én megmértem és kerestem is, meg itt is kérdeztem a többieket hogy mekkora kell a Vitarába, és így kiderült pontosan milyen átmérőhöz kell vennem. Azt érdemes lenne kipróbálni, hogy veszel egy rávaló méretet és utána felteszed azt ami tetszik, hátha megfeszülne, bár kétlem... Az enyémet feltenni alig lehetett, az "okosak szerint" ha alig tudod feltenni, akkor jó a méret... Jah és cm-re vesszük, nem S meg M meg egyéb homasita gazdaságos méretre...

    @Brogyi: Igen, olajhőfokmérő nem hülyeség, tudjam mikortól lehet nyomni neki, bár inkább turbóhőfokmérő kellene és akkor azt is tudom mikor szabad leállítani... csak honnan lehet ilyet szerezni? Jah és Plug&Play megoldás nem érdekel, csak a Plug&Work. :DDD

    @dethroner: Elég szép, bár a cél mindkettőnél más volt. Én jobban szeretem a letisztult műszerfalat, bár az anyaga sosem zavart, mert nem tapizom, csak ha takarítani kell...

    @Hadrianus: Izlések és pofonok, nekem a Vitara jobban bejön, az S-Cross szemből olyan... hogy is mondjam hogy ne legyen sértődés...olyan elkapkodott. Szerintem nem lett igazán ütős, ami úgy megfogja a tekintetet. Ettől még neked tetszhet, csak ne ez legyen az új irányvonal... :D

    [ Szerkesztve ]

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák