Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz haxxika #43687 üzenetére

    A WD40 lehet megoldás, de csak ideig óráig, a probléma orvoslásához ki kell cserélni a rugót. Bár ha rám hallgatsz, kicsit több macera, de én az egész kart cserélném.
    Volt egy régi autóm (hála Istennek már megváltam tőle), egy Golf3, annak az előző tulaja a Flipping Bangers és a WheelerDealers sorozatokon nevelkedhetett, kb semmit sem csinált meg rajta, hanem csak megkókányolta valahogyan. Ifjú voltam és bohó, de 6 garnitúra ablaktörlőlapátot vettem, fújkáltam WD40-el, kicseréltem a rugót, de még mindig nem volt jó. Az egész kar cseréje után varázsütésre az addig rossz lapátok jók lettek... valószínűleg az előző tulaj nem kicserélte a rugót hanem "ráigazított" a karra szigorúan szemmértékre. :D
    Nézd meg azt a GoodYear-t a tecsóban, mert fogyó eszköz lesz, nem érdemes nagyon drágát venni ha jól töröl az olcsóbb is, egy próbát megér, de ha már a márkásabb sem töröl jól, akkor gyanúsan a rugó lesz a ludas.

    @SirKero: Nem igazán hiszek az ilyen "intelligens" töltőkben, mert néha az intelligens mérnök kitalálja mit és hogyan és a nem túl intelligens gazdász/manager beleugat... aztán lesz vmi amit intelligensnek csúfolunk csak nem az. :DD A régi klasszikust beállítgatósat jobban szeretem, akinek annyi műszaki érzéke sincsen hogy egy olyat beállítson az ne akarjon akkut tölteni, vegyen újat vagy menjen szakszervízbe.
    Mikori az a Yuasa akksi? Nem lehet hogy döglött valamelyik cella és azért villog? Nem ismerem ennek a típusnak a hibakezelését sajnos.

    [ Szerkesztve ]

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák