Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AMD Power

    titán

    válasz Kornel #15737 üzenetére

    Szerintem is. Nálam minden szóba jöhet de rozsda az nem. Sehol egy csepp sem. Én úgy veszem meg most ezt az autót ,hogy kb 4-5 évig ez lesz. Feltéve ha addig valami nagy változás nem történik .

    Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

  • t1

    addikt

    válasz Kornel #15737 üzenetére

    Elmondom neked, hogy az összes régi swift rohad... szépen a gyári alvázvédő alatt a küszöbök taposók szépen eszi őket a rozsda akár garázsban tartott akár nem... szépen rohadnak a nyúlványok is, sárvédő ív mögött , tornyok tömítése stb stb. Nem úgy rohad mint egy Civic vagy Golf, hogy rohad a sárvédő ív meg a küszöb kívülről, hanem sunyi alattomos módon... itt találsz képeket amivel igazolni tudom :) [link]
    Idézek a karosszéria lakatostól:

    "Az teljesen egyértelmű,hogy MINDEN Swift rohad,csak NEM LÁTOD MÉG...Elég nagy tapasztalatom van a témában,kevés új dolgot tud mutatni a Swift rozsda terén,6 éven keresztül csak Swifteket csináltam.
    Suzuki Swiften található rozsda gócpontok,gyakorlatilag mint majd látható bárhol.Néha egészen megdöbbentő helyeken is,mint pl. ajtók kiszakadása.A képeket 2005-óta gyűjtöm,és fotózom magam.Remélem segít azoknak,akik "régi" Swiftet szeretnének venni,hol nézzék meg alaposabban az egyre öregedő darabokat.Szabadon kommentezhető album,ha kicsit megkésve is de mindenre válaszolok.A nem témába vágó hozzászólásokat törlöm! "

    Én személy szerint meglesném, mert szimpatikus, hogy nem feledkezik meg a hibáról, ha nem rohad nagyon akkor szépen aludva érdemes megvenni és saját magának megcsináltatni :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák