Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • etejedu

    őstag

    válasz Giovan! #560 üzenetére

    Csak egy, de az előző háborúimban sem okoztak ilyen lenullázós gondott. Csillagbázis is kettővel lett több. De mint irtam minden "felesleges" dolgot leépítettem, és nem szunt meg a probléma! Az is feltunt hogy kovetelés nélkul, háboru alatt azonnal tulajdonommá váltak a rendszerek nem csak pl bányászati jogok hanem azonnal háboru alatt a birodalom részévé vált! Eddig csak ugy mukodott hogy oké elfoglaltam de nem volt még az enyém az majd csak a kovetelések illetve kiegyezés során derul ki mit kap meg az ember!

    Futottam már bele olyanba, hogy rég lenulláztam az ellenfelem de csak nem akarta megadni magát (nem a politikája miatt) , ö közös megegyezést akart, de úgy, hogy amit haboru kozben foglaltam el bolygoját csak azokat kérte! Ezt nem értettem, mert csak onnantol lehet (majd) az enyém, ha igényt tartok rá (tudtommal) és vége a háborunak.
    ERGO miért kéri tolem azt ami alapbol az ove. Kikényszerítette a békét, mondom fasza buktam két rendszert, majd látom mégsem kapta meg, én meg :W ezért kellett elhuzni a harcokat évekig?

Új hozzászólás Aktív témák