Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myl0

    csendes tag

    Sziasztok. Éppen egy magyarítással kínlódok (Tegnap 3 órám ráment sajnos eredménytelenül) és gondoltam leírom hátha tudtok segíteni:
    A játék a TES IV: Oblivion (nem mai darab), ehhez a játékhoz a Morrohun csapa csinált még 2011 körül egy telepítős magyarítást amit az oldalukról le is lehet szedni. A magyarítást csak abba a könyvtárba lehet telepíteni, ahol maga a játék is van (egyéb helyre külön telepíteni és utána a módosítottal felül írni a játékot nem lehet sajnos). A telepítőt Decken elindítani nem lehet (többféle protonnal is próbáltam). A legutolsó próbálkozásom az volt, hogy PC-n feltettem a magyarítást és egy az egyben átmásoltam külső HDD-re onnan a Decken lévő összes file-t felülírtam. Utána látszott a launcher elindítása után (a Data Files-ban, ahol a modok vannak), hogy a magyarítás szerepel, de kipipálni nem lehetett. A játék elindítása után az intró magyar lett, viszont minden más angol :W . Azt megjegyezném, hogy PC-n is problémás a magyarítás a Steam verzióval, 2X kell feltenni, utána meg az Oblivion.ini-ben sorokat átírkálni (ami PC-n a mygames/Oblivion mappában van, de Decken ki tudja hol :) ). Van esetleg valaki aki sikerrel járt ezzel a játékkal Decken (vagy egyáltalán próbálkozott)? Ha van esetleg valakinek építő jellegű ötlete szívesen várom (nem, a tanulj meg angolul nem építő jellegű :) ) Viszonylag kezdő Deckes vagyok, de azért általában sikerül megoldani mindent (némi utána olvasással/yt-al/stb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák