Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eyesis

    őstag

    válasz Formaster #35037 üzenetére

    Nekem van egy mókás protoss BO-m terran ellen ......................... :)
    9 pylon
    13 gas
    14 gw

    aztan mar cska erzesbol tudom, hogy a palya titkos szegleten egy pylon,
    korán a második gáz is de előszőr csak 2 szedővel, aztán rá 30-50 mpre persze 3 szedővel..
    cyber után twilight, és DT épület
    otthon 4 gw-re gyúrni, és kronózn ia warpot...
    a terrán kajak behaluzza a 4gatet ha :) esetleg jonni akar akkor sentry es ff a rampara, dt otthonra és a proxy pylonhoz IS...
    Amúgy ha nem támad be a terran, akkor dt warp előtt nexust kirakhatod bátran... és dt
    minden dt-t külön kell rambóztatni, egy a turretekre és az eng bayre, 1 az scv-kre a többi szabadon választ:)ható
    ha már nagyon nagy kárt okoztál, vagy már megsajnáltad, akkor elhozod a dt-ket, és archonokat hozol :) belőluk
    aztán még 4 gw vagy robo és amikor már úgy érzed eleget makróztál, megnyered a meccset :)

    ja persze a derítés fontos, mert ha banshere megy akkor nagyon nem jópofa ez a tekk :)

    megvan a smiley vonal :))

    [ Szerkesztve ]

    Eyesis

  • icons

    addikt

    válasz Formaster #35037 üzenetére

    Eddig néztem 4gate-et, DT rusht, mothership rusht (:D:D just 4 fun), FFEt, stb.
    Igazából azért választottam a FFE-t, mert így tudok figyelni az alap dolgora: probe, supply, stb. Tehát nem kell még a BO miatt is aggódnom :)
    Meg most néztem, hogy szinte folyamatosan csináltam a probe-okat, tehát azzal is elég jól álltam:)
    Az ellenfél pedig az elejét nagyon elrontotta, a Forge-ot (terran lévén) simán leszedhette volna...

    (#35036) adrian360
    Yepp, tisztában vagyok vele, csak valahogy ez jutott eszembe (ami tudom, hogy hiba, dehát karácsony van, ilyenkor el lehet nézni:P), meg a feljebb leírtak miatt lett ez. Igazából még így is hülyeség, mert Tvel simán le tudja bontani a falat, amíg nincsen seregem:)

Új hozzászólás Aktív témák