Keresés

Hirdetés

  • BYD Atto 3 menetpróba

    ma Ez kéne legyen a kínai slágertermék az európai piacon, mert tágas, olcsó és elég modern is. De adódnak kompromisszumok.

  • A KINGPIN kártyák visszatérnek a PNY égisze alatt

    ph Ez sajnos azt jelenti, hogy ezzel a fémjelzéssel már alaplapok sem jönnek majd az EVGA-tól, de a high-end GPU-k elkötelezett hívei dörzsölhetik a tenyerüket.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ybron

    senior tag

    válasz sith7 #15106 üzenetére

    Nézd, én nem adok élményindexre, mindig a legkevesebbet a vinyóm kapta és most is :D
    7.5 pont. Samsungom 640 -es 32mb 7200rp kapott 5.4 .
    Annyi hogy valamivel gyorsabban tölt be, mondjuk még friss a rendszer és a samsungom is igencsak gyorsan bootol. Másolásba tömörítésben viszont jóval gyorsabb.(na nem mintha olyan sokat tömörítenék meg másolgatnák. Játékban meg pályabetöltésnél lehet vele nyerni, meg kis fps-t, de majd kiderül. Ebay-en vettem USA-ból 20K-val olcsóbban mint itthon lehet.
    Postaköltséggel együtt volna 45K. 120gb intel x25 ssd. Tehát még mindig drága..

    föccer : bocsi, ha nem érnék addigra oda, ami valószínű. Játsszál azért, mert én tegnap toltam még egy kicsit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák