Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Adtam még egy esélyt a játéknak. A megjelenéskor nagyon nem tetszett, de mostanra előnyére változott.

    Nem viszem túlzásba mert a Galaxy of Heroes az elsőszámú játék számomra, de jól szórakozok vele.

    Most lvl8 vagyok Bronz Tier 4-ben.
    A karakterek közül leginkább Bodhi Rook-kal játszom Rebel oldalon. Gyenge karakternek tűnik de a Request Supplies Skill-je hasznos, mert gyorsan healelheti magát, vagy a kártyák töltődését gyorsíthatja. Nem rossz, bár vannak ellenfelek akik nagyon meg tudnak fingatni.
    Ma megkaptam/megkaptuk Cassian-t. Mindenképp teszek majd vele egy próbát mert az Attack Range-je nagyon nagy. Messziről lehet piszkálni az ellenfeleket vele.

    Empire oldalon Krennick lesz számomra a nyerő azt hiszem. Hozzá választottam az Unique Death Squad leader kártyát. Imperial Heavy Gunners-ekkel karöltve brutális kombó. De az Empire kártyáim kicsit el vannak hanyagolva. Gyűjtögetnem\fejlesztenem kell majd még őket.

    Én úgy érzem Empire kártyák sokkal erősebbek, és könnyebb ütőképes csapatokat összeállítani. Rebel oldal nehézkesebb.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák