Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #85552128

    törölt tag

    válasz lofagi #442 üzenetére

    "Igazából nem értem,hogy miért nem tetszik a 2, ha az egy tetszett."

    Pl. az, hogy a Theedes Galactic Assault k*rva nagyon gyenge a Walker Assaulthoz képest. A zene, announcer mintha nem is létezne - ezek az első részben kitűnőek voltak. Egyedül a droidok közötti banter ami jól sikerült, van pár jó beszólás.

    Eleve az a térkép akkora design fail, hogy szerintem ilyen még egy Dice játékban sem volt, mintha valami effektmester kapta volna meg a mapdesign feladatkört és teleb*szta semmiből előtűnő galambokkal, meg levelekkel 'oszt ennyivel elvan intézve. Játékmenet szempontjából nagyon gyenge.
    Az első stage valami hihetetlenül elvan rontva, azon minél hamarabb túl kéne lenni, tehát vagy gyorsítani kell a "walkeren" és kevesebb hp-t adni neki, vagy rövidíteni az útvonalán. De mondom WA-hoz képest ez a GA semmi.

    Nálam mondjuk eleve a szemgyilkoló effektek miatt kiesett ez a béta (olyan ~15 kör assaultot mehettem), de a mostani spawn rendszer a random váltakozó emberekkel rosszabb mint az előző partner rendszer, pedig az se volt egy nagy dobás. Spawn pontot megint nem lehet választani, server browser megint nem lesz.
    Nem is kell messzire menni, ott van nekik a BF1, ha az megtudja a felsorolt dolgokat kapni akkor ez miért nem ? A balanceot meg nem is említem, az még a kisebbik gond.
    Trialra még befizetek és ott dől el, hogy marad e az előrendelés vagy sem, ha az okádék post process effekteket még ott sem lehet majd kikapcsolni direkt is visszamondom az origines pre-ordert és megveszem olcsóbban valami kulcsos oldaltól ha majd belerakják...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák