Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz Yllgrim #33189 üzenetére

    Nézni már megnéztem mindent, modulokat el is olvastam, viszont az egész cikket elejétől végéig nem.

    Modulokat nézegettem elsőként, hisz az a lényeg. Azon túl ez a hajó semmi. 100% civil, még a Hull-oknál is védtelenebb. Mobil bázisnak eddig az egyik legjobb összeállítás a hangár-szerviz modul és még valami. Kérdés, hogy az egyéb moduloknál a katonai mellett említett "Mechanical Module" az mi is akar lenni. Ha ugyanaz, mint a szerviz, akkor a +1-re vagy a katonai, vagy akár a teleszkóp. Ha nem ugyanaz, akkor meg ugye az.

    A kórházhajó az ami. Nem is akar több lenni. Ez a hajó nem egy JollyJoker, nem tudod vele kiváltani a Carrack-ot. JP térképezéshez túl nagy és lomha lesz, mély-űri felfedezéshez meg túl nagy és védtelen. Azt kaptuk amit vártunk, optimizmus nélkül. Egy hatalmas platform-hajót, amire modulokat lehet pakolni, de a moduljai nélkül, csak egy üres platform.

    Carrack-ot jó lenne megtartanod. Szerintem így ebben a formájában ez a hajó nem tuti. Arra sincs garancia, hogy egyáltalán alkalmas lesz-e mobil bázisnak abban a kiépítésben, amit szeretnénk. Hiányozni fog róla a képesség, a kis hajók regenerálására meg úgyis ott lenne a Crucible, ami kell a roncsok feltámasztásához is. Szóval részemről ez egy no go. Megszerezzük in-game, ha kell. Ott az is kiderül mi pénz egy ilyet fenntartani.

    Dragonfly-t én is várom, feltehetőleg a legkisebb repülhető valami lesz. Még az is lehet, hogy nem lesz fülkéje, csak valami combosabb EVA ruhában a hátadra csatolod. Ha még vonósugarat is lehetne rá rakni, kész is lenne a tökéletes űr-targonca. :DDD Bár mintha említették volna valahol, hogy ilyen felszerelések lesznek amúgy is. Nem tudom hányadik pledge-goal ad majd a koraiaknak valami hátirakéta-féleséget.

    Szerintem ha betolod a Rover-t sok helyed már nem marad rakodni. Viszont nézd a jó oldalát. Ha elég értékes cuccot találsz, otthagyod a kocsit a francba. Ha eljutunk élve oda, ahova tervezünk menni és kiderül, hogy van a piacon valami nagyon spéci cucc, úgyis el kell majd adni. :P

    Sub-Dungeoneer lvl -57

Új hozzászólás Aktív témák