Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SenorGrande

    senior tag

    válasz WhiteHawk24 #2668 üzenetére

    Milyen jogokra gondolsz? Szerintem a néven kívül semmi nincs az Oovee-nél, azt meg a hajukra kenhetik.

    Spintires: MudRunner trailer, kiadó a Focus Home Interactive.
    (Saját vélemény, hogy Pavel kopogtathatott volna a SCS Software-nél, nem tudom megtette-e, de szerintem ők igencsak értékelték volna a játékot.)
    Pár info:
    Előrendelői kedvezmény 10%.
    Spintires tulajoknak 50%. Ebből arra következtetek, hogy Steames lesz ez is.

    Google fordítás oroszról:
    - 9 küldetés egyetlen játékos számára (bónusz feladatokkal)
    - jelentősen megváltoztatta a régi játékból származó térképeket (és a Vulcan kártyát teljesen újratelepítették), az új funkciók a kártyákhoz (útlezárások, autós teleportálás, véletlenszerű spawn gépek a térképen)
    - azok számára, akik nem játszottak a régi játékban, hozzáadták a teljes edzést és a legegyszerűbb játékfejlesztést (a térképek egymás után nyílnak meg)
    - közös játékfejlesztés - multiplayer mentés, hang chat, kilátás a pilótafülkéből, javult a növényzet, a piszok és a víz fizikája
    - teljes mértékben támogatja az egyéni térképeket a műhelyben (képes létrehozni saját feladatait a kártyára) *
    És még sok más!
    De a legfontosabb dolog természetesen a grafikai fejlesztések, amelyek még a screenshotokból is becsülhetők!

    Nem tudom mennyi lesz az ára, de a videó láttán ez szinte ugyanaz a játék. Az előzőt előrendeltem, frankón vegyem meg még egyszer (féláron). Minek?!
    Egyébként pedig amíg Pavel továbbra is egyedül kódol, nem lesz itt semmi jó. Ekkora projectnél egy ember arra sem elég, hogy a jelentett bugokat javítsa...

    [ Szerkesztve ]

    – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

Új hozzászólás Aktív témák