Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chryst

    csendes tag

    Szépjónapot emberek!

    Nekem lenne egy kérdésem, hátha tud valaki segíteni
    Most vettem egy hete egy XtremeMusic-ot, és szükségem lenne (stereo) Line-In bemenetre. Ezt ugyebár a kártyán meg is van, hogy hova lehetne kötni, csak én nem tudom, hogy milyenk kábel kellene hozzá, ugyanis a kártya ugyan azt az egy helyet használja a Line-In-nek, az Mikrofonnak, és a Digitális jelnek (Ez az egész így FlexiJack néven fut)

    Szóval ebbe a lyukba csak úgy bedugjam a normál stereo Jack-et, és már fasza is az egész, vagy esetleg kéne valami kábel még a kettő közé, hogy fasza legyen?
    Azt kipróbáltam, hogy beledugtam, normálisan működött is, csak nem tudom, hogy hivatalosan is ez-e a fasza megoldás.

    (Láttam már olyat, hogy ilyen kártyából a 5.1-es hangot úgy szedték ki, hogy a normál stereo Jack-kel próbálkoztak, aszondja: ''Nem kell bedugni teljesen a kábelt, kicsit kijjebb kell húzni, és már működik is'') Szóval ez szerintem azért elég brutális megoldás egy ilyen kártyához, ezért én szeretném azt a Line-In-t is normálisan használni.

    Szóval ha valaki tudja, hogy oda normál stereo Jack-en kell bevinni a Line-In-t, vagy esetleg kell még valami más kábel is, akkor légyszíves segítsen.

    Előre is köszönöm

Új hozzászólás Aktív témák