Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skynet258

    veterán

    válasz BBéci #2017 üzenetére

    Az alaplapom saját hangcucca nekem bőven elegendő ahhoz, hogy néha megszólaljon a Youtube vagy némi játék... ;) Tudom, te ebben a közegben vagy otthon, de nekem ez nem pálya, a tv-k hangszórójától persze én is rosszul vagyok, igénytelennek sem vallom magam, de mégis, az audiophile vénám nem fejlődött ki az evolúció során. :D Én a telefonokkal vagyok így, ugyebár az a hobbim, tesztelem őket, és egy Lenovo B mondjuk a szememben arra sem érdemes, hogy megnyissam rajta az Indexet, annyira sz*rnak tartom. Aztán valaki meg használja vígan... :U
    Meg olyan ez mint a borok. Vannak elérhető áron is finom borok, mégis sokan csak az ismertebb borászoktól veszik, mert ott a zamat meg a tanninok meg a kutyaf*sza. Aztán van azokon kívül is élet, nem is rossz (mondom ezt úgy, hogy egy évben kb. egyszer rugok be, de pár borvacsorán már voltam az évek során).

    Szóval ebből csak azt akarom kihozni, hogy nem az elérhető legjobb hangminőségre törekszem, hanem minimum egy olyanra, ami megüti a mostani szintjét, mert nekem ez elég.
    Dehogy akarok én külön hangkártyát meg DAC-ot, mások játéka ez nem az enyém. ;)
    Kérdés, hogy ez a JBL Boost megfelelne-e erre... :F

    [ Szerkesztve ]

    https://geekpulse.hu

Új hozzászólás Aktív témák