Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sys85

    veterán

    válasz ricsip #14381 üzenetére

    Ennyire nem merültem bele a témába.
    Az fix,hogy a bejelentkezés után megy internet nélkül is a filmezés a belső hálózaton,legfeljebb a saját internethez kötött szolgáltatásai nem működnek.
    Beépített online streaming szolgáltatások/filmadatok/előzetesek/borítók/stb letöltése.

    Szubjektív vélemény,nem kell egyetérteni vele:
    “A kliens pl. hazajelentget rólad mindenfélét (amit a userek 99%-a sosem vett észre és nem is érdekli)?”
    Na ez sosem érdekelt.Érzékeny vagyok az adataim védelmére,de valahogy az sosem érdekelt hogy esetleg a filmezési szokásaimat hazajelentgeti-e a plex,vagy sem.
    Google/FB/MS/stb szolgáltatásai 100% többet kémkednek,de ezeket a szolgáltatásokat,vagy legalábbis egy nagyrészét nem tudjuk megkerülni,mégis használjuk (ki okosan,ki eszetlenül).
    Nem azt mondom hogy ez így jó,vagy helyes,vagy teljesen elfogadott,de ezekhez képest ha a plex a filmezési szokásaimat felhasználja nem fogok pánikolni.
    Más adatokhoz meg nincs hozzáférése a plexnek,se személyes adatok,se böngészési előzmények mondjuk google-n keresztül (ezáltal célzott hirdetésekkel/mailekkel bombázás),se bankkártya adatok,se semmi.
    Maximum filmezési szokásaimat tudja profilozni (ha csinálja),azt meg csinálják,nekem károm nem származik belőle,az olyan adat ami számomra értéktelen,nem féltem.
    Amúgysem értem azokat akik mindenmentes programokra/szolgáltatásokra vágynak,persze ingyen.
    Működjön jól és profin,fejlesszék le a fejlesztők,tartsák karban/frissítsék és persze mindezt adják ingyen,mert alanyi jogon az járna mindenkinek.
    Ingyen ebéd nincs!Vagy pénzzel fizetsz,vagy adatokkal.Arra persze azért illik figyelni hogy milyen adatokat adunk a cégek kezébe,de ez egy más téma.
    De ez a soundbar topik,ne OFFoljuk szét ezzel a témával.

    #Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

  • Zsombors97

    tag

    válasz ricsip #14381 üzenetére

    Nem ismerem én sem a PLEX-et, de ingyenes termék nem létezik. Ami ingyen van, ott te magad vagy a "termék", amit eladnak --- magyarán az utánad gyűjtött adataid, vagyis a tartalomfogyasztási szokások.

Új hozzászólás Aktív témák