Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    válasz alratar #8324 üzenetére

    szerintem meg simán elfér a kettő egymás mellett :) ha tetszik a sorozat története, akkor semmiképp se hagyd ki a képregényt!
    kb az első 5 kötetet simán bepótolhatod, nagy spoiler utána se lesz, de biztos, ami biztos :)

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

  • S e t h

    nagyúr

    válasz alratar #8324 üzenetére

    Én vagyok akkora fan ,hogy nem bírtam kivárni a negyedik évadot, ezért elkezdtem a képregényeket, mert látni szerettem volna, hogy merre halad a történet és abszolút nem bántam meg.

    Akik fanyalognak a sorozaton, azokat nem is nagyon értem.Semmi másról nem szól, mint a túlélésről és az bizony nem egyenlő azzal, hogy minden részben walkerek százait kell legyakni.

    Nekem pl átjött az üzenete az első résznek, - SPOILER- ahol a farm ahol élünk képkockáit láthattuk, amikor próbálták megalapozni a jövőt azzal, hogy növényt termesztenek, állatot tenyésztenek, aztán persze beütött a ménkű.
    Egyelőre Ricket nem tudom hová tenni, oké, hogy "visszajött", de a magatartása alapján még mindig nem 100-as, konkrétan tojt arra, hogy elkap-e vmit a disznóktól, vagy az ól égetése közben, kissé suicid még.

    Supnat-
    végre egy olyan évad, ahol nincsenek töltelék részek, persze ez nem jelenti ,hogy nem is lesznek, viszont biztató, mert az első három rész még a főszálhoz kapcsolódik.
    Mondjuk nem kell csodálkozni, szerintem nincs olyan entitás, amit ne nyírtak volna már ki legalább egyszer nyolc évad alatt. :)

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák