Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boss81

    senior tag

    válasz nitro16 #70641 üzenetére

    Ezzel nem értek teljesen egyet. Mondjuk nekem az angolom nem tökéletes de megértem nagyjából, a feleségem pedig nem beszéli a nyelvet. A feliratos filmeket nem szeretem, a feleségem pedig diszlexiás. szóval az alapból kiesett. Magyar vagyok, tehát magyarul szeretnék bármit is nézni, legyen az film vagy sorozat. De lefogadom az országba sokan vannak ez utóbbival így. De természetesen mindenki úgy nézi ahogy szeretné, ez a szabad választás joga. Én a fentebb felsorolt indokok miatt magyar szinkron párti vagyok. Bár amit mondtál egy kicsit degradáló, szóval akkor mi mondhatni igénytelenek vagyunk? Nem kötekedés, ne érts félre, csak több szemszög, szempont is van. Bár én úgy gondolom hogy ha valaki szinkronosan nézi meg attól nem lesz igénytelen.
    Vagy akkor én mondja azokra akik eredeti nyelven nézik, hogy nagyképű, felvágós, stb...?
    Nem teszem mert nem tudom mi az oka. Lehet hogy tényleg úgy tetszik neki, vagy nyelvet tanul és így könnyebb neki, vagy csak nem fér hozzá a szinkronos változathoz, sok oka lehet.
    Az egésznek a lényege soha nem tudhatod, hogy ki mit miért csinál, és miért dönt úgy, ahogy, ebből kifolyólag kár elhamarkodottan ítélkezni, és véleményt alkotni. :R

Új hozzászólás Aktív témák