Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #54715584

    törölt tag

    válasz FollowTheORI #43945 üzenetére

    Aah, hang szempontból, bocsi. :)
    Elkezdtem nézni, és 20 perc után ki akartam kapcsolni, annyira nem tetszett, majd jött a fürdős jelenet és aztán ottmaradtam.
    A hangkeverés nekem fontos, a sorozatok nagy része nagyon steril, nincs zene vagy hanghatás csak bedobnak egy mikrofont a szereplők közé aztán annyi.
    A Falling Water volt nagyon jó ebből a szempontból, a lassított és egyéb jelenetek iszonyatosan erős atmoszférát teremtettek a hangkeveréssel együtt. Nagyon sok részt visszatekertem ott, és azoknak volt is értelme. :)
    A Nightflyersben lévő zene kicsit hajazott a Life c. filmben lévőre, a basszusok pedig ugyanazok voltak, mint a Cloverfield Paradox c. filmben és a hangkeverés hasonlított a Falling Water-ben lévőre. Kicsit olyan volt, mintha több helyről szedték volna össze az ötleteket, kezdve az Űrodüsszeia. c filmmel.
    Végignéztem a sorozatot, bár értelmét nem sokat láttam, így, hogy nem lesz folytatás. De a hangkeverés nagyon sokat hozzáadott a részekhez, kár, hogy a fele így is unalmas és érdektelen.
    Tetszett jó pár Netflixes alkotás, de úgy tűnik itt is óvatosnak kell lenni, mert kicsit megszaladt a mennyiség, a minőség / végeredmény meg nem biztos, hogy jó lesz.

Új hozzászólás Aktív témák