Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz #48613632 #43139 üzenetére

    Az alien parazita dolog nekem meg az elején sántított inkább, mert olyan "felületesen" volt tálalva és én sem értettem, hogy akkor most maga a kis parazita, hogyan képes az emberi aggyal ilyen szinten egyesülni, átvenni az irányítást a test felett és még ilyen komplex beszédre, hazugságra, cselszövésekre és emberi viselkedés/személyiség "szimulációra" is. Jó, nyilván ehhez az emberi agyat használja, de hogyan lehet vele ilyen szinten "kompatibilis" és ráadásul úgy, hogy még saját "személyisége" és "öntudata" is legyen? Valami olyasmit képzelnék el magyarázatnak, hogy a parazita ezekkel konkrétan nem is rendelkezett, nem is volt tudatában, csak valami sokkal egyszerűbb szinten olyan "reakciót" és "blokkolás" váltott ki a gazdatest agyába, ami révén ilyen "túltol életösztönös és gátlástalanul önző" viselkedést váltott ki belőle.

    A végén még megcsavarták azzal, hogy a parazitának is lehet "ellenállni", lehet részben a gazdatest személyisége volt eleve "másabb" és a szerencse közrejátszása, hogy sok emberi emléket és érzést vissza tudott idézni a tárgyak segítségével.

    (#43140) Louro: Expanse-ból 1 részt néztem, szerintem gyenge volt. Nem az én stílusom.

    Tegnap a Nightflyers első részét is bepróbáltam, de ez sem valami nagy durranás. Főleg a karakterek és a színészi játék olyan közepecske. Meg van benne egy jó pár olyan "gagyi" sci-fi-s megoldás, mint pl. amikor abban a VR szobában mindenféle sugarak világítanak a pali szemére/szeméből. Még kérdéses, hogy fojtatni fogom e.

    Valahogy ezek a Sy-Fy gyártotta sorozatok olyan gyengének tűnnek nekem.

    Az Origin karaktereit és színészi játékát nehéz lesz most már nálam megközelíteni...

    [ Szerkesztve ]

  • válasz #48613632 #43139 üzenetére

    Szerintem teljesen rendben volt az...látszott hogy úgy próbálják bemutatni, hogy képes tanulni és egyre jobban beilleszkedni a parazta, ez volt a cél, és számomra át is jött... sőt ügye a végén az hogy átadta a fegyvert Shun-nak, ahelyett hogy lelőtte volna szintén azt mutatja, hogy itt fejlődés van.

    Énis szeretnék valami folytatást látni, de nem tudom mekkora esély van rá, vagy egyáltalán sikernek van e elkönyvelve az Origin a YouTube/Google által. :)

    A vége mindenesetre jó kis cliffhanger. :D

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák