Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    The Orville S01E04
    Végre egy korrekt epizód, mostmár úgy éreztem, elindult a megfelelő irányba a sorozat. Poénok most se voltak túl fényesek, de szerencsére nem is volt erőltetett a nagy részük, cserébe a sztori végre élvezetes volt. Nem mondom, hogy sose láttunk még hasonló alapötletet máshol, de jó volt a kivitelezés és nem volt másolat szaga a történetnek, nekem tetszett.
    Ha így folytatják, a végén még tényleg kapunk egy újabb jó sci-fi sorozatot.

    How to Get Away With Murder S04E01
    Sok minden nem történt ebben a részben, az eddigi évadnyitókkal ellentétben nem volt gyilkosság sem, úgyhogy kíváncsi leszek, ez az évad miről fog szólni, mivel erről sok mindent nem tudtunk meg egyelőre. Időben történő ugrálás is egy fokkal mérsékeltebb volt, mint korábban.

    Star Trek Discovery S01E01-02
    Erős kezdés, a CGI tényleg simán megközelítette a filmekben látottakat és a történet is simán volt hasonló színvonalú. Nem néztem végig a korábbi Star Trek sorozatokat, csak bizonyos részeket láttam belőlük évekkel ezelőtt a TV-ben, de tetszett nagyon amit a Discoveryben láttunk eddig, várom a folytatást.

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák