Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bodsa

    csendes tag


    Hi All!

    Az lenne a kérdésem h iLink csatlakozón keresztül valamilyen kábellel rá lehet e kötni a tv-re a notimat, vagy a vga kimenetről, létezik már ilyesmi kábel, esetleg USB-ről?

    A másik pedig h az író nem ismeri fel, illetve nem tud újraírható dvd-kezelni. Ez szoftveres probléma lehet v vigyem szervízbe?


    Danke

    Bal

  • Bodsa

    csendes tag

    válasz k. #458 üzenetére

    Hajó!

    Uh még gyorsan egy kérdés, amíg el nem felejtem :

    - Az egér touch padot ki lehet kapcsolni valhogy ( olyan módszer ami nem a driver leszedése ), mert van rendes egér és tökre zavar internetezés közben, ha véletlenül rányomok, az oldal meg elugrik például.

    Ha már így rákérdeztél, egy kis felhaszálói tapasztalattal, véleménnyel megfuszerezve elárulom a típust:

    SONY VAIO VGN-SZ1M/B

    http://www.acomp.hu/usr_cikkek.php?cikk_id=124&session=MzI1MjU2MTc=

    Tettszik: :DD :C

    Nagyon szép, design-os külso, kellemes tapintás. A képernyo nagyon szuper, az arányokat és a színeket is jól eltalálták. 13'-os létére olyan mint ha 15-ös lenne a 16:9 miatt. Csendes és könnyu. Az akksija tényleg sokáig bírja és sok féle power shame van.
    Ez a gép, típus nagyon jó ár-érték aránnyal bír sztem, nem kellett sokat gondolkoznom a döntéssel: jó proci, videókártya, képernyo, design, akku, könnyu és Sony...


    Nem tettszik: :W :( :((( :W

    A dvd meghajtó elég gyenge konstrukciónak tunik, sott maga a gép háza is kicsit ropog, hajlik, a képernyo csuklóforgója könnyen kopik. Csak két usb port van. A tápkábel csatlakozója könnyen kontakt hibás lesz, ha már picit is elmozdul a kábel, de lehet ezt is megnézetem a szervízzel.
    Recovery-nél újra akarja telepíteni azt a sok, általam nem használt szoftvert, és olyan idegesíto módon, h amíg ezt nem teszem mindig megjelenik indításkor egy üzenet amire kattingatni kell,h belépjen a winfosba... :O :W


    Most ennyi jutott eszembe róla két hónap használat után... :))


    Üdv Bal

    U.i.: köszi a vaio linket a driverhez

  • Bodsa

    csendes tag

    Sziasztok!

    Én az akku helyes használatáról kérdeznék.

    Napközben hálózatról használom, de este filmnézésnél akkuról, és mindig lemerül úgy 10-15%-ra. Ez így megy pár hónapja szinte minden nap.

    Olvastam én is már mindenhol, hogy az se jó ha teljesen kisütöm mielőtt újratölteném, meg ha hónapokig hálózatra van dugva és nem használom az aksit, meg ha kiveszem és csak úgy állni hagyom.

    Tehát most tönkreteszem azzal az akkut hogy mindig rátöltök 100% ig aztán meg lemerítem 10-15% ra?

    jah a másik hogy ti ki tudtátok kapcsolni valahogy a touch pad-ot , mert próbáltam a Synaptics TouchPad™ szoftverrel de az se működött. Régen írta valaki hogy vett egy sony egeret és a cd-jén lévő programmal ki tudta kapcsolni.

    Valakinek van működő progija?

    köszi

    bal

Új hozzászólás Aktív témák