Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kuli

    csendes tag

    Sziasztok,
    Olyan problémám lenne, hogy VGN.BZ12XN-es gépemnek az Enter billentyű alatti műanyag eltört és ezáltal a billentyű lötyög és állandóan kiesik.

    Van erre valamilyen kedvező megoldás? Csak teljes angol billentyűzetet mondtak 26E + beépítésért.

    A gép egyébként német billentyűzetes, ami nekem megfelel, tehát vagy csak azt a kis műanyag pöcköt kellene cserélni vagy német vagy magyar billentyűzetre van szükségem...

  • kuli

    csendes tag

    Sziasztok,

    Jelenleg egy Vaio VGN-BZ12XN használok, immáron 3. éve nagy megelégedéssel.

    Jelenleg lehetőségem van a cégemtől egy új Notebookok kérni. Max br. 400-450E között.

    Ahogy láttam a BZ üzleti szériát nem gyártják már, a Z pedig túl drága. Ti mit ajánlanátok? Én ezt néztem:

    http://www.radium.hu/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=11301&category_id=778&option=com_virtuemart&Itemid=1&vmcchk=1&Itemid=1

    Mit gondoltok? Alapvetően üzleti célra használnám, de mivel otthon nincs más gépem minden nap viszem haza, tárgyalásra, ide-oda.

    Ezért gondoltam, hogy elég lenne a jelenlegi 15,4" helyett egy 13,3", ami otthonra és útközben tökéletes, az irodában pedig rákötök portreplikátorral egy asztali monitort.

    Nagyon köszönöm a segítséget!

  • kuli

    csendes tag

    Köszönöm mindenkinek a hozzászólását, külön Kbalinak a privit is.

    Tudom, hogy ennél vannak olcsóbb gépek, de jelenleg én egy VGN-BZ-t használok. A Sonyval nagyon meg vagyok elégedve, de mindenképpen kisebbet akarok, ugyanis nekem ez az irodai, otthoni és az útközbeni gépem is.

    Namost a kijelző nagyság problémát úgy gondoltam megoldani, hogy otthonra és útközbenre tökéletes a 13,3, az irodában pedig hozzákötnék egy 17-es vagy hasonló nagyságú monitort. Ez egyébként dokkolóegységgel működik? A fenti S, illetve egy Németországból rendelendő Z között vacillálok jelenleg...

    Itt is vannak jó ajánlatok pl:
    http://www.notebook.de/sony-vaio-vpc-z-serie-g-1279

    Mit szóltok hozzá?

    Egyébként alternatívaként többen ajánlották nekem a Toshiba R700-at is...

Új hozzászólás Aktív témák