Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz Ati 666 #555 üzenetére

    Szia, dehogynem. Sőt mielőtt megérkezett volna, PDF-ben letöltöttem a használati útmutatót is, nagy figyelmet szenteltem a szereléskori helyének kiválasztására, nehogy a kijelzővel előre döntött tévét szereléskor megkarcolják. De ezzel a kábel kötegelővel nem gondoltam, hogy gond lesz.

    Személy szerint engem aggasztott a kinti és a benti drasztikus hőmérséklet különbség. Elektronikus eszközöknél alaptétel, hogyha hideg helyről meleg helyre szállítják át őket, akkor 1-2 óra "melegedési" időszakra van szükség, az esetlegesen kicsapódó páracseppek miatt, nehogy azok zárlatot okozzanak.

    Egy példa: nálam 3-4 óra de extrém hidegnél van amikor több is ez az idő. Hozzám télen is sokszor hoz a futár hardware-t, legutóbb például ezt : AVer3D CaptureHD. Ez egy jóval kisebb kártya mégis órákat pihent, én meg aludtam addig :)

    Na most ugye ez meg egy lényegesen nagyobb eszköz egy tévé. Ezt csak három féle módon lehetne megoldani. Vagy fűtött furgonnal hozzák, vagy a szerelő mindenkihez beviszi, leteszi, majd egy két óra múlva visszatér, és/vagy az ember nem vásárol tévét télen, esetleg kilobbizza, hogy szerelő ne helyezze üzembe.

    Az első még talán megoldható lenne, de a második az ugye abszolút nem. A szerelő sietett is, 16:23-kor ért ide 17:00-ig lenne kiszállítás és még volt 4 hely ahova tévét vitt ki.

    Magától mondta, hogy Hajdú-Biharban az ünnepek alatt 150 Sony tévét szállítottak ki, és 70 Samsung-ot.
    Pedig azt gondoltam, hogy a SAMSUNG-ot viszik jobban.

    Na most T-nél a megrendelés úgy van, hogy ingyenes kiszállítás és beüzemelés. Nem mondhattam neki azt, hogy köszi szépen papírozzuk le és szeva.

    Ami egyébként érdekes, hogy eleinte volt olyan T-s ügyfélszolgálatos aki azt mondta, hogy futár hozza ki, de később pontosították, hogy szerelő. A futárral ebből a szempontból, jobban jártam volna.

    A másik, ehhez lég erős rántás kellett, hogy így kiszakadjon, szóval még annak is örülök, hogy a panel nem sérült.

Új hozzászólás Aktív témák