Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joshi

    titán

    válasz gugika #41057 üzenetére

    "Én is A1-et akartam, de kevés a fényerő, gyengus!"
    Gyengus az A1? Inkább amit vettél, de legalább fényes mint az atom. ;]

    "Az oleden az sdr jó lehet, viszont nappali fényviszonyok között sajnos elvérzik! Volt szerencsém kipróbálni HD és Sdr anyaghoz(kb. 1-2 hete) , sötétben hatásos a fekete, de gyengus Hdrban!"
    Ki mozizik nappali fényviszonyok mellett? :F Szerintem teljesen rendben van a fényerő még HDR-ben is. Igazából még vissza is kell venni a fényerőből mert bizonyos jeleneteknél tényleg vakít mondjuk egy lámpafény, vagy nap. Kalibrálni kell és akkor a sötét részletek is rendben vannak, ráadásul ebből a szempontból is a Sony OLED az egyik legjobb.

    A HDTV tesztben nem is szerepelt Sony LCD, nem tudom miért de akkor sem. :U

    [ Szerkesztve ]

  • Joshi

    titán

    válasz gugika #41057 üzenetére

    "Volt szerencsém kipróbálni HD és Sdr anyaghoz(kb. 1-2 hete)"
    Ez azt jelenti, hogy amikor megvetted az XE93-at, akkor még ki se próbáltad, nem tesztelted csak az idióta youtubos áruházas videókat nézegetted. Ehhez csak gratulálni tudok. Félre ne érts, LCD-ék között nagyon jó tévé az XE93 de egyáltalán nem jobb mint az A1 vagy AF8. Gondolom Vincenték is azért szerepeltették az AF8-at tesztjükben (pedig Vincent Sony párti), mert szerintük az a legjobb Sony tévé jelenleg.

    "sötétben hatásos a fekete, de gyengus Hdrban!"
    Ez pont az LCD-re igaz nem az OLED-re. Sötétben bőven elég az OLED fényereje is, de világosban ki a tököm néz mozit? :N

    Viszont játékokhoz én is inkább egy Sony XE de méginkább XF 90/93-as szériát vennék. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák