Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz varmi2 #34042 üzenetére

    "Nos azt nem értem pontosan, hogy mondjuk 4 év múlva, ha leesik a tv, és eltörik, akkor mi fog történni."

    Szerintem azért drukkolj, hogy működjön még vagy 8-10 évig, és véletlenül se törd össze!

    Elnézve ugyanis a SONY készülékeinek "fejlődését", igen kicsi a valószínűsége annak, hogy 4 év múlva akár csak megközelítőleg olyan jó minőségű SONY tévét kapsz 200.000 forintért, mint a W755.

    Persze adhatnak helyette más márkát is... A lényeg, hogy ugyanolyan "használati értékű" készüléket kell kapj. Ez viszont így sajnos egy "gumiszabály"!

    Hiszen ha csak például 60 Hz-es panellel szerelt tévék lesznek ennyiért, akkor mondhatod, hogy "az én készülékem 120 Hz-es panellel szerelt". Csakhogy arra nem lehet a forgalmazót kötelezni, hogy aránytalanul nagyobb legyen a költsége. (Értsd: ha mondjuk a legolcsóbb 120 Hz-es panellel szerelt tévé 400.000 forint, akkor odaadja neked cserébe.)

    Megjegyzem nagyobb gondban vannak azok, akiknek 3D-s tévéjük van. Ott aztán pláne "rezeg a léc", ha a jelenlegi szabályozás szerint cserére jogosult valaki, és mindenképpen ragaszkodna a 3D képes készülékhez.

    Képzeld el a szituációt mondjuk 3-4 év múlva...

    Szóval nem annyira egyszerű a helyzet.

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák