Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • salapp

    addikt

    válasz Imi1981 #33251 üzenetére

    Azt is megértem, amit írsz. Kornel sajnos így tipródott rajta, ettől nem rossz ember. Egyszerűen nem akarta elhinni, hogy ez nála ilyen.
    Értem azt is, hogy Ti többen azt gondoljátok, Ti ugyanolyan minőségű panelt néztek, csak Kornel (és sok-sok további felhasználó a világban) az általatok elfogadott sajátosságokat nem tudja elfogadni. Csak ebben tévedtek, de ez nem igazán róható fel Nektek, mert hitem szerint nem találkoztok az általa kifogásoltakkal.
    De mivel a szervíz megoldja, valóban kár neki a továbbiakban görcsölnie rajta.
    Viszont másoknak, akik a topikot olvassák és hasonló gondjuk van, fontos megerősítés lehet, ha olvassa akár az ő tipródásait is, és nem csak "ne foglalkozz vele, ez ilyen" válaszokat kap.
    De tényleg ennyi. Én is azért tettem off-ba a hosszú litániát, mert akinél nincs ilyen gond, nagyon elege lehet már ebből.

    junior11: Téged is megértelek. "Ilyen szögből." Na, ez itt a hatalmas különbség. Amiről Kornel (és a rakat más felhasználó) ír, az már 0-10 fok között drasztikussá válik. Ő sem azt várja el, hogy kiülve egy fotelba a sarokra minden tökéletes legyen. Itt a lehető legáltalánosabb felhasználói magatartásról van szó. Pl. a kanapén elheveredne (az már amúgy rendkívül hamuszürke arcszíneket eredményez, és nem a Walking dead nézése közben), vagy csak éppen helyet adna maga mellett még egy embernek, így máris kiszorulva a sweet pointból. És nem csak sötétben, természetesen, mielőtt ez kérdésként felmerülne.

    [ Szerkesztve ]

    Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

Új hozzászólás Aktív témák