Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Njördli

    tag

    válasz KBear #246 üzenetére

    Hali!
    Először is jó választás a k750,nem tökéletes teló de közel van hozzá :)
    MP3 csengőhangokat voda esetén nem tudsz alapból beállítani,ez orvosolható a DRM Packager nevű progival(google rulez ;) ),ámbár saját példámból kiindulva már ezt sem korlátozza a voda,nekem például R1N035-ös szoft.volt a telón,és abban már azt raktál be csengésnek,amit nem szégyelltél :)) .PC-ről,bluetooth-''ról''bármit tudsz küldeni és fogadni a telóra,játékot,témát,hangot,képernyővédőket,háttereket,ami csak kellhet.Kompatibilitási szempontból szerintem maximálisan elég,BT,infra,PC-adatkábel,mindent küldhetsz mindenfele!A live! szoftverben az ikonokat nem tudod lecserélni,a témákat bármikor,ez lényeges különbség!Ha ráteszed a gyári menüt,az természetesen garivesztéssel jár,ugyanez igaz ha bármilyen custom-ikoncsomagot akarsz rápréselni,de mondom,témákat szabadon válthatsz.A pannkánál gyári ikonos a teló teljesen,ott annyi a gubanc h a fényképező-hangot nem tudod lenémítani,csak úgy ha felhívsz egy ingyenes számot és közben fotózol,ami azért ejj :( ...A pannonnál nem nagyon fog lejjebb menni az ára,a vodánál sem hiszem,és szerintem ha 30 körül hozzá tudsz jutni(asszem ennyiért menek most,kövezzetek meg ha nem :U ),akkor annyi a dolgod hogy megbarátkozz a live! ikonokkal,ezenkívül teljesértékű k750-ed van,ami azért nem rossz :)) Én 37ért tettem szert majd egy éve rá,ezermilió kedvezmény miatt :B ,és nagyon együtt lehet vele élni,fasza teló ez :DD

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

  • Njördli

    tag

    válasz Osama #2161 üzenetére

    Ez ütött :DDD Télleg olyan,először jó ha szép lassan csinálod,aztán úgyis gyorsan a legjobb :DDD

Új hozzászólás Aktív témák