Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Manitou

    addikt

    válasz Bubee82 #1767 üzenetére

    Nekem azért nem jó ez a füles mer túl nagy és nem fér rendesen a fülembe, ezért lenne jó az ''agybadugós''

    Azért nem fér bele mert már azt is behíztad ;] :D

    Üdv a klubban :R :)
    Szerintem jó a gyári füles, nekem meg a jobbos van amikor ki akar esni :DDD

    [Szerkesztve]

  • harry

    veterán

    válasz Bubee82 #1767 üzenetére

    Na, végül megvettem, most tesztelem. Eleinte elég fura volt zúgott és és kicsit zajosnak tűnt, de aztán rájöttem csak azért, mert úgy akartam használni, mint a másikat, csak a fülbeillesztve. Szépen be kell nyomkodni majdnem az agyamig. Nem is érezni, hogy a fülemben van, olyan mintha a hangfalszetten zenélnék. Minőségre is, nagyon durva a basszus és a magasakat is szépen visszaadja. Mindemellett elég üvöltő hangerőt lehet elérni vele. Ha valaki gyakran zenál annak tudom ajánlani, 4k-t megér. Ugyanakkor utána meghallgattam egy számot a másik fülessel is de olyan egetverő különbséget nem vettem észre. Szóval mintha nem maradna el annyira a gyári a hpm-70 től, mint ahogy azt vártam volna. Mondjuk mellette szól a minőség mellett a változtatható füldugóméret, másik fülest is rakhatsz rá, kényelmesebb (nemigazán érezni, hogy a füledben van), és (legalábbis sztem) szebb is :) Negatívum lehet talán, hogy a füles kábele elég vékony, remélem nem fog megtörni, illetve kicsit kényemetlen (fura érzés, hogy ennyire be kell nyomni a fülembe, de gondolom meg lehet szokni, illetve megnézem másik gumikarikával is).

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

Új hozzászólás Aktív témák