Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz erahurka #1823 üzenetére

    Nyilván mert nem azt nézel. Főleg ha még a felület is magyar. Így nem nagyon ajánl. Jópárat megnézve átállt az ajánlója, így nálam a kezdőoldalon gyakorlatilag szinte már nem is mutat mást :DDD, úgy 5% alatti lehet az ázsián kívüli tartalomajánlás.
    Ha mindent beleveszek, vagyis mesét, animét, egyebet is (koncert, doku, stb), akkor Unogs szerint félezer fölötti tartalom van (nem számoltam össze pontosra. és ez csak korea, japán, kína), de csak sorozatot nézve is 100 fölötti. Persze angol felületen, ezért is használom azon, függetlenül attól hogy mennyire értettem eleinte angolul feliratozva (egyébként egyre jobban, pont a sorozatoknak köszönhetően). Egyébként meg böngészőből pluginnal raktam alá magyar feliratot, ha volt.
    És persze az is kell hozzá hogy kedvelje az ember ezt a fajta tartalmat, mert nem kicsit mások, és a saját környezetemből tudom, mennyire nem bírják egyesek :)

    woodworm, tudom, az is van :) mondjuk egynémely magyar fordítást, hogy is jellemezzem... 'érdekes' :)

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák