Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabzjee

    csendes tag

    Sziasztok! Sajnos most nekem is segítségre van szükségem, mert nincs több ötletem :( 89-es Skoda Favorit az alany. Panasza, hogy túl sokat eszik kb 6litert eszik 15-20 km-en... ami nagyon nem normális... Karburátor most lett kipucolva, gyújtás 2 fok helyett 4 fokon van mert 2 fokon nem hajlandó elindulni...1. A vákuumszabályozóban található egy imbusz kulcsos szabályozó, amit viszont kedves előző tulaj össze vissza tekerte... Valaki tudna nekem segíteni, hogy mennyire kell becsavarni? A 2. panasza, hogy rángat is, néha 2000 f/perc felett a ford.számmérő hirtelen 2200ról 2500-ra ugrik. Trafó cserére gondolok valamint gyújtókábel cserére is. A karbiban hajszálrepedés található a dúsító membránon hajszálrepedések találhatók. A levegőcsappantyú teljesen ki szokott nyitni amint bemelegszik a motor, de a szivató nélküli alapjárat ingadozik, azt állítanom kell. 3. A vákuumszabályozó csövein nem láthatók repedések, de lehetséges, hogy el van ernyedve és ez által csinálja azt, hogy 5 másodperc indítózás után akar csak elindulni? Az első gázadásig csak 3 hengerrel megy...

Új hozzászólás Aktív témák