Hirdetés

Aktív témák

  • totok43

    csendes tag

    Vodafonos internet hozzáférésem van,Ericsson T65-ös mobillal.Eddig jól müködött,bár néha lassu,de most valami probléma van,és már nem tudom mit tegyek.Amikor csatlakozom,addig kiirja hogy kapcsolat létrehozása,de nem csatlakozik,hanem kiirja,a kommunikációs portra való csatlakozás sikertelen.Máskor is volt ilyen,de egy kis frissités bevált.A modem A com 1-es porton van,az egér a com 2-esen.Az egér jól müködik.Amikor rámegyek a modem tulajdonságai lapra az általános lapon minden ok,de a diagnosztikánál ,ha a portot kérdezem,kiirja,hogy fájl nem megnyitható,az illesztöprogram nem megfelelö.Viszont,ha a rendszer lapon az illesztöprogramot kérdezem,oda azt irja,hogy a legjobb illesztöprogram van telepitve.A sugon is végigmentem,és valamelyik lekérdezésnél ezt irta ki hiba történt Calling a PnP Bios Extended System Configuration Data/esco/,és még az,hogy a port nincs engedélyezve a Biosban.Csak azt nem értem,hogy ez internetezés közben történt.Azt is kiirja néha,hogy Rundll.32 hiba történt,és Kernell hiba.Én nem nagyon értek a számitógéphez,de ha valaki tudna segiteni,pontról pontra leiron,hogy hol mit ir ki.Egy laptopról tudok netezni.Elöre is köszönöm.

Aktív témák