Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Senais

    aktív tag

    Üdv!

    Egy ilyen memóriakártyát rendeltem, sokan azt mondták hogy megbízható eladó.
    Na már most az sd kártya meg is jött, eleinte működött, elkezdtem rá másolni a cuccokat és azt vettem észre, hogy retek lassan másol, 6 mega/sec-cel, gondoltam leformázom. Így megállítottam a másolást és leformáztam.
    Innentől kezdve nem működik az sd kártya: a windows nem tudja formázni (nem csak a windows, más progi se), próbáltam cmd-ből diskpartos módszerrel, de a create partition primary részt már nem tudom benne megcsinálni, mert hibát ír ki.
    Az egészben a legfurcsább, hogy törölni sem tudok róla semmit se, mégis az az 5 giga adat, amit rámásoltam az első formázás előtt, az rajta van és meg is tudom nézni ezeket az adatokat, sőt át is tudom másolni a gépre, viszont az sd kártyára másolni már nem tudok.
    Telóm pedig nem látja az sd kártyát.

    Valaki találkozott már ilyennel? Van még remény a számomra? nem szeretnék két hónapot várni, míg visszaküldöm ebayen és kiröhögnek hogy ez még működik, nem küldenek vissza újat...

    "Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

Új hozzászólás Aktív témák