Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • najtitu

    csendes tag

    válasz huhuhorgasz #4762 üzenetére

    Jó döntést hoztál :) Cseregarancia-hosszabbítás ? Hát ha igaz, hogy meghibásodás esetén a javítás idejére biztosítani egy készüléket, akkor nem szükséges szerintem, bár biztos hogy jobb egy vadiúj készüléket kapni mint egy megjavítottat.
    A gyors árcsökkenés úgy gondolom a cég politikájának következménye, ahogy látom, szeretnek a legolcsóbbak lenni az árukeresőn és a többiekhez pozicionálják az áraikat.
    A készlet elfogyásától sztem nem kell tartanod, a c530 az egyik (ha nem "a") legnépszerűbb lcd tv az országban. Egy jvc, toshiba stb. márkánál előfordulhatna olyan hogy nem kapsz belőle, de itt majdnem kizárt.
    Asszem tavasszal jöttek be a C-s tévék, jövő év elejénél hamarabb nem valószínű hogy megjönnek a D jelűek, de ha csak akkor lesz lehetőséged megvenni, sztem az se lesz túl nagy probléma, a(z ár) kategória biztosan marad, drágább nem lesz, sokkal biztosan nem (de ha a B530 jelenlegi árából indulunk ki, lehet hogy olcsóbb is lesz majd a D mint a C), legfejlebb csak jobb, az meg nem baj :)
    Karácsonykor sztem csak az áruházakban lesz jelentősebb csökkenés, a kalocsai cég pl. már most is jó 15k-val alatta van árban hipermarketeknek ( [link] [link]

Új hozzászólás Aktív témák