Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rígel

    őstag

    válasz ORCA58 #297 üzenetére

    Te nagyítóval járod a boltokat? :Y
    Orvos látott már? :DD
    Nekem is vannak stikkjeim, na de ennyire elvetemült nem vagyok :)
    Én is tudatosan próbáltam sqxx jelölésűt keresni, nem az lett. Igazából sosem fogom tudni összehasonlítani egy sq-sal, mert nem tudok hazavinni azonos körülmények közé 2 tv-t, egymás mellett meg sehol sem láttam még ugyanazt a tv-t különféle jelölésű panellel, (általában 1 mintadarabot szoktak kitenni 1 tv-ből) így les@arom. Nem mondom, hogy az első napokban tudat alatt nem idegesített a dolog, de ennek semmilyen racionális alapja nem volt. Csak a fórumokon olvasott (meg nem erősített, találgatásokon alapuló) (fél)információk miatt idegesített, igazából ha ezeket nem olvasom, soha nem foglalkoztam volna vele, fel sem merült volna, hogy esetleg lehet hogy van különbség 2 ugyanolyan tv közt.

    Tegyük fel, hogy találsz egy gyönyörű képű tv-t, tetszik a képe, megvizsgálod, nem S-pva, nem kell?
    Vagy épp az ellenkezője, találsz egy s-pva-t , akkor is megveszed, ha nem is tetszik a képe, vagy a mellette lévő jobb, csak azért, mert s-pva?

    Az ok, hogy a pixelmintázat minden gyártónál más és más, na de melyik a "jó" minta, és miért?
    Ha erre logikus és elfogadható választ adsz, rehabilitállak :DD

Új hozzászólás Aktív témák