Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Rotate

    veterán

    válasz dancsuri #24381 üzenetére

    ha nem egy maréknyi ember mondaná ezt, még azt is mondanám, hogy ejha, ezt ki kell próbálnom... de mindig van valami szarság ami kibukkan :)

  • Piwi

    addikt

    válasz dancsuri #24381 üzenetére

    utoljára kb 1 hónapja amikor is szenvedtem a hidden ssid-el ICS alatt,akkor raktam fel egy CM alapú romot. előtte meg sima SGS-en próbáltam,hát nem győzött meg,nagyon nem. De talán nem is véletlen hogy miért nem használ a többség CM alapú romokat..

    Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

  • rauley

    tag

    válasz dancsuri #24381 üzenetére

    Tökéletesen egyetértek,nálam is a CM9,illetve az ezeken alapuló romok a legjobbak eddig!
    Próbáltam már mindenfélét én is,volt ami nagyon tetszett is (pl: Wanam),de 1-2 apró.nekem mégis fontos vacak mindig hiányzott ezekből.
    A beállíthatóság tekintetében verhetetlen számomra a CM9. Például nagyon hasznosnak gondolom azt a funkciót,hogy a vissza gomb hosszú nyomására kényszerleállítást csinál a futó progikon. Ez pl böngészök bezárásánál (amikből szeretik kihagyni a kilépés gombot) nagyon hasznos,de más alkalmazásoknál is. Ezt minden egyéb nem CM9 ROM-ban hiányként érzem,és nagyon kéne! A fene akar a feladatkezelővel szórakozni...
    Nagyon jó dolog az is,hogy beállítható a Wifi,vagy az adatkapcsolat kikapcsolása a képernyő kikapcsolásához viszonyítva,és a GPS vevő is könnyebben talál műholdakat,és többet is talál itt a szobában,mint az eddig próbált romok. FC és egyéb hibák lényegében nincsenek.
    Most jelenleg egy Resurrection romot használok,ami CM9 alapú ugye,és szerintem nagyon szépen meg van csinálva,nem is nagyon kellett semmit úgy igazán variálnom rajta. Az új Touchwiz is teszi a dolgát rajta. :)
    Az egyetlen felróható hibáját abban látom,hogy kicsit gyorsabban eszi az akksit,mint a nem CM9 romok,de ez sem vészes,mert amúgy ha este 23:30 felé leveszem a töltőről a telót,akkor reggel 7:00 órakor még 100%-on van,éjszakára kikapcsolt Wifivel,de nem repülő üzemmódban! Viszont mintha a kijelzővel kicsit rosszabbul bánna,mert ha megy a kijelző,plusz még futtatok mondjuk egy böngészőt,akkor azért kicsit gyorsabban eszik,mint kéne.....szerintem. Pedig többnyire minimum fényerő közelében vagy auto módban használom a kijelzőt.
    Szóval szerintem is fasza ROM a CM9!

    Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

Aktív témák