Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • R2D20208

    addikt

    válasz Rotate #14014 üzenetére

    Szép volt. De fura módon, keretnél mintha "beláttál " volna a telóba. A világítás kijött picit. És alul a menüsávban, a szürke foltosnak tűnt. De 2013 ra tuti jó masina lesz :D

    ★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

  • agabe

    addikt

    válasz Rotate #14014 üzenetére

    q2-ben erkezik meg nem osszel.
    csatlakozom r2-hoz...nem gyozott meg igazan, raadasul videofelvetel is akadozik !!
    ha ez nem valtozik drasztikusan, es s3 tud jobbat nyujtani sebessegben, folyamatossagban, s2-nel (amire azert csak-csak torekednek) , akkor megint nincs mirol beszelni mit erdemes venni.
    htc one x is akad videofelvetel kozben...nem is ertem.
    sxs-nek szerintem jobb a kijelzoje, bar az sima menuben sem olyan folyamatos mint s2 (persze sokkal jobb a felbontas)
    kivancsi leszek wp8-ra...a vegen semmi haladast nem erunk el a 4maggal androidon (talan majd jatekoknal...de azert nem az a fo funkcioja, hogy xbox720-at kivaltsa) es wp7 egy magosokon is jol fut (meg a tqvalyi elso geneseken is)...jobban ra kene fekudni az optimalizaciora, es eleg lenne ket evenkent kiadni vmi ujat, mert ha evenkent jonnek tovabbra is, akkor optimalis sosem lesz igazan.
    mindezeket figyelembe veve nem tudnam mire lecserelni s2-est jelenleg. sxs kijelzoje szep...az meg vonzana, de annak mar gyenge a hardver sztem (most rendkivul kritikus szemmel nezem)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák