Hirdetés

Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    Találtam értelmes "hívás elutasítás sms-ben" progit (Call Guard), ez tudja autómatikusan is.
    Arra rájöttem, hogy a gyári csak akkor müxik, ha bejövő hívásnál slide felfelé, és ott rányomok melyik szöveget küldje el. De ez így egy fos. :W Ha manuálisan rá tudok nyomni, akkor vagy el is tudom utasítani, vagy eleve némítom, vagy szimplán nem veszem fel. Ennek a funkciónak így semmi értelme. Biztos qurva nehéz lett volna beletenni, az autómata funkciót. :(
    Most vehetek ezért 860ft-ért progit. Vannak free verziók is, de csúnyák, ahogy nézem őket nincs support, van amelyiket 1 éve nem frissíteték...Ilyen nem kell. Amit meg "istápolnak" az meg drága és/vagy fizetős.
    A másik:

    Navigon 4.1.2:

    "Tarts balra" gond most a gyakorlatban is megmutatkozott, szóval repül a telefonomról. :W
    Ahol balra is tudok fordulni, de balra is tudok tartani, ott hang alapján gőzöm nincs mit csináljak, mivel ez csak azt ugatja balra fordulásnál hogy "tarts balra". Nem is tudom ez már hanyadik verzió, de 4. biztos, és nincs javítva. A másik hiba...Olyan halk, hogy motoron szinte semmit sem hallok belőle max. hangerőn se. Mindent megpróbáltam, de nem tudok rajta hangosítani. A két szinkron ami gyárilag benne van az meg egyformán halk.
    Kipróbáltam a gyári naviját próbaképpen, és a hangerő tökéletes.
    A Navigon megérett a kukába dobásra.
    iOS-en pedig jó volt, nem volt ilyen gondja, de ott az iGo Primo vitt mindent magasan.
    Most a gyári hangos naviját fogom tesztelni, aztán ha jó, akkor nem fogok küzdeni másik progival.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák