Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gardaai

    senior tag

    válasz Dave Crank #1610 üzenetére

    Nem beléd állás akart lenni. Csak ezekkel az órákkal dobálózás semmit se ér.
    Sajnos arra is kétes infót fogsz kapni, hogy számít-e a dark mode. Egyik fele ezt mondja, másik azt. Én szerintem ha nagyon sok a kijelző időd, akkor nyerhetsz vele valamennyit, de egyébként normál használat mellett elenyésző különbség lesz.
    De emiatt én személyesen én nem tudnék akkor sem sötét módot használni nappal, mert remegnek a világos karakterek sötét háttéren. De gépen, se telefonon sehol nem tudom elviselni, még ha akár 3 óra pluszt is jelentene.

    Ajánlom figyelmedbe a AccuBattery appot, ha monitorozni szeretnéd mi mennyit használ az akkuból, illetve nagyjából mekkora a valós kapacitás. Persze ez sem pontos, mert millió dologtól függ, de az jobb táppontot ad, mint másnak mennyit bír a telefonja. Kipróbálod pár napig dark módban, utána light módban, aztán visszanézed az energiafelhasználást.
    Érdemes előfizetni, de ha egyből nem ajánlja fel, akkor várj napot a használat előtt, hogy adjon 25/50% kedvezményt a Pro verzióra. :) De teli áron is 1.300 Ft körül van, ha nem akarsz ezzel vesződni.

    ↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

Új hozzászólás Aktív témák