Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • BenGee

    csendes tag

    Sziasztok!

    Segítségeteket kérném. Most akarok interneten venni Samsung i9100 Galaxy S II-t az interneten, kártyafüggetlent. Két webáruház ajánlata között vacillálok. Az egyik 12 hónap gyári garanciát ír, ez az olcsóbb ajánlat, a másik 24 hónap gyári garanciát ír, és ez a drágább ajánlat. 5000 Ft különbség van a két készülék között. Eddig teljesen egyértelmű lenne számomra, hogy melyiket válasszam, természetesen a 24 hónapos garanciásat. De megnéztem a Samsung honlapján a jótállási feltételeket a készülékeikre, és ott azt írják, hogy a mobiltelefonjaikra 2011.április 1-től 24 hónap korlátozott Samsung jótállás van.
    Tehát, ha én mondjuk a 12 hónapos gyári garis verziót venném meg akkor is a Samsung honlapján leírt 24 hónapos korlátozott Samsung jótállás fog rám vonatkozni? Mert, ha igen, akkor az olcsóbb verziót venném meg.
    Remélem elég érthetően írtam le a kérdésemet, és tud is valaki válaszolni!:)

  • BenGee

    csendes tag

    válasz ERPY #12924 üzenetére

    Köszönöm a válasz! Közben utána is kérdeztem a Samsungnál, és az Április 1-e után vásárolt telefonokra, attól függetlenül, hogy 12 hónap Gyártói Garancia van írva a webshopnál, a Samsung 24 hónap korlátozott garanciát ad. Tehát remélhetőleg keddre, kb akkor érkezik meg, nekem is lesz egy Samsung Galaxy II telefonom. :))

Aktív témák