Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • paragon85

    tag

    Csak én nem érzem át ennek a telefonnak az átütő erejét? :F Úgy értem, hogy miért akarnám lecserélni az SGS I-et? Egy főzött rommal és egy lagfixel a sebességre nem lehet gond. A 2.3 lassan erre is kijön. Amilyen appok vannak, azokra tökéletesen elég lesz még 1-2 évig az SGS. A kijelző 0,3"-al lett nagyobb, az eddig is bőven elég 4" helyett. A kijelző eddig is lélegzetelállító volt. Más érdekességet hirtelen nem találtam. Persze, jobb, meg újabb, meg szebb, meg minden de bőven nem ér annyit amennyivel többe fog kerülni az sgs I-nél. De ez abszolult szuverén vélemény :)

    Benq w1200 proji + Bydium 108" fix vászon, Galaxy S 2.3.4 JVz + Semaphore 2.1.1bm; Acer 5920G; Dali Concept 6; NAD C325bee; Popcorn A-110; HRT Music Stremaer; Van Den Hul Skyline; Mercedes W124 :D

  • paragon85

    tag

    Kedves SGS II tulajok!

    Bátyám az SGS-em hatására boldog tulaja lett egy SGS II-nek! :)
    Viszont lenne két kérdésem. Az egyik, hogy google map nagyon lassan talál műhold jelet. Minden tesztben azt írták, hogy pikk pakk van műhold jel. Ok az én SGS-em ebben béna volt, de roottal, gpsaids-el gyorsan lockol. Mivel bátyámnál kizárt a root és a romcsere, ezért van valami megoldás a gyorsabb gps pozíció megtalálására? Vagy próbáljam ki igo-val, lehet csak a maps béna???? :F

    A másik. Tud valaki Anycall (Samsung) cool case tokot? Egy srác árult az SGS fórumon. Én tőle vettem és nagyon jó, bátyám is szeretne az SGS II-re... Vagy van olyan tok amit nagy megelégedéssel használtok, vagy amit bátran ajánlotok??

    Nagyon nagyon köszönöm a segítséget!

    Benq w1200 proji + Bydium 108" fix vászon, Galaxy S 2.3.4 JVz + Semaphore 2.1.1bm; Acer 5920G; Dali Concept 6; NAD C325bee; Popcorn A-110; HRT Music Stremaer; Van Den Hul Skyline; Mercedes W124 :D

  • paragon85

    tag

    válasz paragon85 #10190 üzenetére

    Erre senki?? :(

    Benq w1200 proji + Bydium 108" fix vászon, Galaxy S 2.3.4 JVz + Semaphore 2.1.1bm; Acer 5920G; Dali Concept 6; NAD C325bee; Popcorn A-110; HRT Music Stremaer; Van Den Hul Skyline; Mercedes W124 :D

Aktív témák