Hirdetés

Aktív témák

  • dancsuri

    veterán

    Mivel egyre többen használják egy kis segítség a Titanium Backup használatához
    "Kromosome" tollábol :R

    mi-mire használatos a Batch/Művelet opción belül!

    Verify all your backups - az összes backup-mentés átvizsgálása

    Backup all user apps/ Bizt. mentés a felhasználói alkalmazásokról - az összes, utólag feltelepített program backup-olása
    Backup all system data / Minden rendszer adat mentése - az összes rendszer-szintű datafájl backup-olása
    Backup all user apps + system data/Minden fel - mentés az összes felh. alkalmazásról és a system datáról
    Forced redo of your backups - "erőltetett" visszavonása a backupjaidnak
    Redo your old (>3 days backups) - a régi mentések (3 napnál régebbiek) visszavonása, törlése
    Redo backups for newer app versions - új verziójú szoftvereknél a régi backup törlése
    Backup all new apps & newer versions - az utolsó backup óta feltett programok és új verziójú programok backupolása

    Restore missing apps with data - hiányzó alkalmazások visszaállítása datával együtt
    Restore missing apss + all system data - hiányzó alkalmazások és az összes system data visszaállítása
    Restore newer versions of user apps - az új verziójú felhasználói programok visszaállítása
    Restore all apss with data - az összes program visszaállítása (felh. + system) datával együtt

    Move user apps to the SD card - a felh. programok áthelyezése az SD kártyára - NEM ajánlott, mivel lassabban fognak betöltődni a programjaid. Teljesen felesleges, hiszen ~ 1,9GB az rengeteg hely a programoknak!
    Move user apps to Internal memory - a felh. programok áthelyezése a belső memóriára (fölösleges, eleve ott vannak)
    Integrate updates of system apps into ROM - a system alkalmazások frissítéseinek ROM-ba integrálása (haladóknak ajánlott csak)

    Freeze all user & system apps - az összes program fagyasztása (FIGYELEM! Ezzel csak körültekintően, mert könnyen beállhat az egész rendszer miatta)
    Defrost all user & system apps - a programok "kiolvasztása"

    Un-install backed up user apps - a lementett fájlok uninstallálása
    Un-install non-backed up user apps - a le nem mentetett felh. programok uninstallálása
    Un-install all user apps - az összes felh. app letörlése
    Un-install all user & system apps - az összes felh. + system app törlése (FONTOS! Ez veszélyes művelet, mert ha minden system app törlődik, nem fog elindulni többet a rendszer)

    Delete backups for in-installed apps - a letörlött fájlokhoz tartozó mentések törlése
    Delete all backups - az összes backup törlése (NEM ajánlott)

    Amikor pedig backupot készítünk:
    Kill active apps = leállítja az aktív alkalmazásokat, és készít róluk mentést
    Exclude all active apps = nem álíltja le az aktív alkalmazásokat, és NEM készít róluk mentést

    A Schedule opción belül pedig az első arra jó, hogy beállíthatod, hogy automatikusan törölje ki azokat a backup-mentések, amelyek egy adott alkalmazás régebbi verziójáról készültek.
    A másodikban pedig beállíthatjuk, hogy melyik nap és hány órakor végezzen automatikus mentést a Titanium a programjainkról!

    költekezz, hogy más is költekezhessen!

Aktív témák