Hirdetés

Aktív témák

  • Sógi

    addikt

    Tényleg jó lenne egy részletes és egyértelmű leírás egyben :W

    Bár én 1 hétig olvasgattam mire szinte magamtól meg tudtam/mertem csinálni a romolást és rootolást :) Aztán még egy hét volt mire a többit is megértettem/felfogtam (CWM/recovery/backup/wipe cache partition, 1 fájlos rom, 4 fájlos..stb) és még így sem tudok egy jó pár dolgot...

    Napelemes akku/töltő (ha esetleg vkit érdekel): 1 feltöltés ok volt, 2-nál csak 40%-ot töltött fel (egyből para, h szar az egész, még szét is szedtem darabokra, volt egy kis forrasztgatás is, mert úgy láttam, h vmi nem lett vmi tökéletesen megcsinálva :D , persze ez is az én hülyeségem volt, mert a leírásban benne volt, 3-4 szer töltsem fel hálózatról az akkut, de nem tettem, mivel nem volt töltőm :U
    Ma sikerült szereznem egy hozzá való töltőt, mert persze mini usb-s és olyan nem volt itthon, meg átalakítóm se, pc usb pedig nem igazán tölt rendesen, ahogy telefont sem..0,8w/110mah a napelem teljesítménye, ami kissé kevés (20 óra töltés írnak napelemről), most nézegettem egy 4000 mah-est 1w/200mah + egy 12000 mah-est 2w/220mah, az utóbbinál egy para van, h a kimeneti fesz csak 4,2 V, de ugye ezeknek 5 V kell...Ezt nem vágja vki, h elég-e a 4,2V?

    A pdafanhoz annyit, h nekem sokat segített, de lehetne egy hsz-ben az összes alap dolog, a kezdőknek jól jönne, de így is le a kalappal előttük :R

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák