Hirdetés

Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    válasz Piwi #49853 üzenetére

    sajnos az sgs2-n nehezen indult be a miui.
    anno bmarko kolléga csinálta, de leállt és sokan elkezdték, de egyik sem volt az igazi.
    először tavaly júliusban próbáltam ezt a verziót (bmarko) és teljesen meg voltam vele elégedve.
    aztán eladtam és visszatértem sgs1-re.
    mikor kb. 2 hónapja ismét sgs2-re váltottam, akkor tapasztaltam, hogy sajnos rosszabb a helyzet, mint júliusban volt.
    sok miui-t kipróbáltam, de mindegyikkel volt gondom.
    szerintem egyébként készülék függő is a dolog...ezt arra alapozom, hogy vannak fórumtársak, akikkel privátban cserélünk gondolatokat a miui-ról és van ami náluk jó, nálam nem és fordítva.
    pedig ők sem kezdők és biztos, hogy rendesen teszik fel a romokat.
    szóval most értem oda el, hogy 2 olyan rom van, ami nagyon tetszik.
    ebből az egyik kombó amit az előbb linkeltem, ami stabil és gyors, jóval szebben fut és jóval smooth-abb, mint az itt a topicban dicsért romok.
    szerintem!
    van egy ami iszonyatosan tetszik és valószínűleg igen jó lesz, az a miui v4.
    ebből ízelítőt wajkui v4-e adhat.
    igaz ez egy béta verzió, de nagyon teszik és a sebességre, ahol már teljesen jól működik (pl. galériában való görgetés) szavakat nem lehet találni.
    vannak még hibák, de ma már meg kellett volna jelennie a "hivatalos" miui v4-nek sgs2-re de sajnos még késik.
    na annak minden custom rom majd csak jelenthet.
    szerintem! :B
    konklúzió:
    amit az előbb ajánlottam (és linkeltem) nagyon stabil és minden szempontból szuper összeállítás egyetlen apró hibával....nevezetesen a kernel nem támogatja a bln-t.
    de inkább erről lemondok, mert egyéb tulajdonságban viszont verhetetlen!
    szerintem! :K

    [ Szerkesztve ]

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Aktív témák