Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • ::Geri::

    tag

    válasz AS #2457 üzenetére

    Ezt mondom én is. Normálisan kell leírni a jó és a rossz dolgokat is, amiket megvitatunk.
    Erre lehet reagálni hogy nem igaz, hamar megnyitja stb.

    A PH fórum tényleg egy jó és normális közösség, csak emiatt írtam én is hogy próbáljunk meg normálisan érvelni, akár jó akár rossz tulajdonságait fedjük fel / próbáljuk meg orvosolni / jellemezni az adott eszkőznek.

    De most vissza a telefonhoz, mert ez tényleg D600 topik, nem etika óra :)

    Tehát én is D600 megvételén gondolkodom. Most egy SE D750i-m van, meg vagyok vele elégedve, az mp3 lejátszási képességét egy mai mobilhoz nem tudom hasonlítani és a rádió is jól jön, igazából problémám egyáltalán nincs vele, egyszerűen megfogott az ami a D600 igazi erőssége, a kialakítása és formája. Akkor fogok beruházni rá, ha el tudom adni jó áron a D750i-t, ez remélem megtörténik hamarosan.

    Számomra a legfontosabb a telefon mérete és gyors kezelhetősége után az aksi , erről nehéz innen keresztmetszetet vonnom, mert van akinek 4-6 nap, van akinek 2 nap és van akinek 1 nap alatt lemerül. Tesztek alapján olyan 1,5-2 napra saccolom az én igénybevételem mellett (nincs kikapcsolva, napi 50-70 perc beszéd - közepes ''nyomkodás'' ) Szívem szerint várnék a D720-ra vagy esetleg Nokia N80-ra (igaz itt megint a méret a hátulütő nekem) , de mire ezek konkrétan megjelennek itthon az még messze van.


    Life is Short, Upgrade Hard

Aktív témák