Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kekeeci

    senior tag

    válasz Alienhun79 #9343 üzenetére

    Jelenleg 3 verzió van a gépemen, játékmenetben ameddig eljutottam (szeméttelep :) ) nem látok eltérést köztük.
    - az első a TecnoBacon féle STALKERSOUP TB3D_Modders_Mega_Mod 1.0.9.0 - 1.004-es alapon, angol nyelvű, kicsit bugos, de kibírható

    - a második a S.T.A.L.K.E.R. DMX mod vers. 1.3.2 dkz-02 - 1.0005-ös alapon, angol nyelvű, eddig hibátlan

    ezt a kettőt már nem tudom honnan szedtem, és azt sem, hogy csak a mod volt-e, vagy egy hegesztett verzió, de ha nagyon muszáj, (és a G nem segít :) ) megpróbálom megkeresni

    - a harmadik, (ez a legújabb szerzemény) a Narodnaya_Solyanka_ /_Cumulative_Weapons_Pack_1.1_/_Collector_0.5.5_/_Master_Addon_1.1 _/_Chessplayer_1.0 - 1.0004-es alapon hegesztett verzió, egy SeregA-Lus nevű orosz?|ukrán? alkotó munkája (már több hegesztett modot "kiadott" (Oblivion Lost Remake, S.S.M.O - Stalker Shooter Mod of Oblivion) egy szépséghibája van (ezeknek), OROSZ nyelvű
    ezt a http://www.rutor.org-ról töltöttem le, ahol még más stalkeres cuccok is vannak, természetesen ékes OROSZ nyelven.

    Remélem segítettem.

    kekeeci (waltzer) R†P: Project Torque, LevelR & HEAT Online :(      "Kívánom, hogy a víz amit talál ne világítson a sötétben. (May the water you find in the desert not shine at you in the dark.)"

Új hozzászólás Aktív témák