Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Weor

    csendes tag

    válasz csakdzsó #9031 üzenetére

    Nehéz kérdés.

    Ami biztos, hogy idén karácsonykor sem fog megjelenni. Ízekre szedték az első videókat képkockáról képkockára és valóban elég kamuszaga van. Szépnek szép, de az egész olyan, mintha előre meg lenne írva a trailerben minden mozzanat és csak le lenne renderelve. Hírek nincsenek, megy a ködösítés. Tehát a kilátások nem túl jók.

    Én attól még bizakodó vagyok - már ami a megjelenést illeti. Megjelenni biztosan meg fog, a semmire nem kérnek el 140 ezer forintot az Ultimate, vagy milyen editionre, amiben postán küldenek neked egy lóbaszó nagy dobozt, amiben - a játék mellett - van Stalker-hátizsák, meg zónatérkép, meg minden kutya füle ( [link] ). Aztán hogy jó lesz-e maga a játék? Nem hiszem, hogy úgy be fog szippantani, mint az LA, vagy a CoP és azt sem hiszem, hogy olyan atmoszférája lesz.

    Azok a játékosok, mint jómagam is, akiknek volt szerencséje gyerekként/fiatalként olyan remekművekhez, mint a Max Payne, a Half-Life, a SoC, vagy éppen a Mafia, azokat nem lehet megvenni szép grafikával. Olyan atmoszféra kell, amit ma már egy-két kivételtől eltekintve nem hoznak a játékok és szerintem nem fogja hozni a HoC (Heart of Chernobyl) sem.

    Első reakciónak azt mondanám, hogy tök felesleges a SoC-ot/LA-t átültetni mondjuk UE5-be és újra kiadni ugyanazt, de ahol létjogosultsága van egy GTA Trilogynak több, mint 20 ezer forintért, ahol viszik a Crysis Remasteredet, mint a cukrot, és ahol az NFS Hot Pursuit Remasteredért is kifizetnek emberek egy valag pénzt azért, hogy megkapják lényegében ugyanazt, mint 10-12 éve, ott végül is simán el lehet sütni.

Új hozzászólás Aktív témák