Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    válasz shield #23 üzenetére

    Szerintem a lényeg az, hogy gyorsan és elsődlegesen fejleszd fel a szkennert, a bújkálási, az AK kezelési és a hangtalan likvidálási szinteket. Ha ezek megvannak, akkor tovább semmi bajod a harcászattal, a fegyver csak a mutánsok ellen kell és hatékony. Az első dolgod legyen a társaság maximális felfegyverzése (fejlesztett AK és taktikai páncél mindegyiknek)
    , ez nem kerül semmibe. Amikor kimész egy területre, először szkennereld le az egészet és gyűjts be minden kacatot. Az is jó, ha közben Olgánál a zsákod kapacitását is fejleszted. Itt nem lehet átírni a súlyt, mint a Stalkerben :DDD Utána mindenki maximálisan teljesít és lényegében nem lesz szükséged semmire egy idő után. Ez egy technikai hibája a játéknak, hogy itt behal a bázisépítés lényege. Találkoztam párszor a Fekete Stalkerrel, de mindig lelőttem gyorsan, mert jó voltaz AK-m. Ilyenkor ő eltűnik, de nem végleg. A végén majd elmondja hogy ki is ő valójában és mért nem tudod kinyírni, tehát ne is próbálkozz vele. A sörétest sosem használtam.

Új hozzászólás Aktív témák