Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krealon

    veterán

    válasz Túzok22 #37784 üzenetére

    "megpróbáltam a Tenda 1200 ac10U routeremet AP módba tenni. Ahogy rámentem az AP módra és engedélyezni akartam, egyből egy olyat írt ki, hogy ehhez a router újraindítása szükséges, rámentem hogy “ok”, eddig nem is volt semmi baj. A baj ott kezdődött hogy amikor az újraindítás folyamatban volt, akkor a kék reboot csík szépen folyamatosan töltött fel 100%-ig. Amikor elérte a 100%-ot akkor újraindult, de a reboot töltés ezután se fejeződött be, még mindig azt mutatta hogy töltődik 100%-on, pedig már rég újraindult és 1óra múlva megnéztem, de még mindig töltött. Kiikszeltem és a router kidobott. Azóta nem tudok belépni a 192.168.0.1-el a routerbe, mert be se tölti, de érdekes módon a router működik, megy a vezetékes és a wifije is. "

    Csak az angol nyelvu leirasban szerepel a megoldas:
    6.8.2 Enabling AP mode
    1. Click WiFi Settings --> AP Mode.
    2.Set the AP mode button to [green].
    3.Click Save.
    --
    End
    -
    If AP mode is enabled, Internet Settings, VPN, Parental Control, Bandwidth Control, and Virtual Server functions become unavailable.
    -
    The LAN IP address of the router will be changed since AP mode is enabled. Please log in to the router’s web UI by domain name
    tendadwifi.com
    , or look for the new LAN IP address from the client list of the upstream router, and log in to the router through the new IP address.

    Vagyis a korabbi IP cime megvaltozik, az ujat a normal router fogja neki kiosztani.
    Az uj cimet a router DHCP kliens listajaban vagy a router naplojaban lehet megtalalni vagy a tendawifi.com is mukodhet.

Új hozzászólás Aktív témák