Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laslow

    senior tag

    válasz kali #2369 üzenetére

    Nekem is épp ilyen routerem van (WR340G), köszönöm én is a részletes leírást! Ami még jól jönne: a kliens beállításának hasonlóan részletes leírása - elég sokat molyoltam vele míg összehoztam valahogy, igaz, WEP titkosítással sikeredett csak (a routerhez ajánlott TP-LINK wifi eszköz használja egy laptopban, illetve egy asztali gép kábellel hozzácsatlakoztatva), és csak a saját szoftverével, a windows beépítettje látta ugyan az SSID-t, de csatlakozni már nem tudott (gondolom mert nem sikerült beállítanom ott a titkosítást megfelelően).

    Van egy olyan probléma, ami egyre sűrűbben jelentkezik nálam: a laptop nem tud csatlakozni (a másik géppel mindig tökéletes). Ilyenkor az asztali gépről belépek a router kezelőfelületére és resetelve azt a probléma megoldódik, később sem szakadozik, csak a következő bekapcsoláskor vagy van net, vagy nincs. És idegesítő, hogy ezt már 2 naponta el kell játszani... (A laptopról ilyenkor nem lehet belépni a router admin felületébe sem.) Tud erre megoldást valaki?

    "A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

Új hozzászólás Aktív témák