Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csuvicsuva

    őstag

    válasz tyielow #646 üzenetére

    Pont most akartam kérdezni, hogy aki általában tud csatlakozni, az mind PC-s? Most direkt kipróbáltam az Epices verziót, sikerült csatlakoznom, erre ketten voltunk három ellen. Xboxon se mindig sikerül (partival azóta sem tudtunk csatlakozni), tegnapelőtt a 23 órásra bejutottam, de két akkora kókler mellé rakott be, hogy ihaj. A második esélynél szerencsére másokat kaptam, de ott meg semmilyen esélyünk nem volt. Most pedig a második esélyre nem engedett be... Nem értem miért nem indítanak óránként. Vagy pedig a francnak rakták be a challengbe. Ez negyvenakárhány nap múlva sem lesz jobb.
    Egyébként elképesztő, hogy mekkora különbség a pörgős Xbox One S és a PC verzió között. Butítgatom, butítgatom, de szaggat, meg mintha kis túlzással egy teljesen másik játék lenne.

    fatal: nem mai darab a gép az biztos, de legalább jól testre lehet szabni. Viszont maradok a konzolnál, azt már megszoktam. Azon gondolkoztam még, hogy ki kéne kapcsolni a cross-platform játékot, hátha akkor könnyebb bejutni.

    [ Szerkesztve ]

    "Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

Új hozzászólás Aktív témák