Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • istnag

    addikt

    válasz Silent77 #15442 üzenetére

    Az első értékelés épp magyar:
    "Additional Feedback
    Kiprobalás után az éles üzemben kiderult, hogy a kis robot nem az igazi. Nem dolgozik szépen, kisebb tocsakat hagy maga után es ezek a száradás utan nyomot hanynak a parkettan (felületen). Abszolút csalódás. Ha viz nélkül is mukodik (Meg nem probaltuk), akkor - talán- megmaradhat 'sima' portorlo-porszivonak. Egyáltalán nem dolgozik szépen. Bissell CrossWave fényévekkel korozi le mindenben. Otthonra nem ajanlom, esetleg nagyobb termekbe, ahol a tisztaság fontos, de a nem elsődleges az esztetika. "

    Aztán van még additional feedback, ami nem épp pozitív.

    [ Szerkesztve ]

  • Lasersailing

    senior tag

    válasz Silent77 #15442 üzenetére

    Ez egy az egyben olyan*, mint amit én az ALDI-ban vettem (70 eFt-ért):
    https://prohardver.hu/tema/robotporszivok/hsz_8871-8871.html
    Amivel kiegészíteném:
    1) "- ha miután végzett 5 percig nem foglalkozol vele, csippan egyet, hogy most már igazán mosd el. Lehet utána követelőzőbb lenne, nem vártam tovább, mert gyerekek aludtak már..."
    Azóta kiderült: 5 perc után a csippanásra kikapcsol és onnantól alszik, nem csinál semmit
    2) Egyszer elromlott: kb egy perc után visszament az indulás helyére és kikapcsolt: Garanciában cserélték szó nélkül kb 3 nap alatt
    3) Hülyeség: amikor végez a töltéssel nagyon hangosan közli, hogy "charging finished" --> e miatt nem lehet esti felmosás után egyből töltőre tenni, mert éjfél után felébrednénk a zajra (pedig kb. 10 m-re van tőlünk) Ha reggel nem teszem rá a töltőre (erre van esély elég sok), akkor este nem lehet ismét bevetni.

    Sajnos kissé foltos terepet hagy maga után (pedig meleg, lágy vízzel (5-ös keménységű) üzemeltetem. Lehet, hogy ezt is naponta kellene használni, de sajnos inkább 1-2 hetente megy, ez így nem igazán vált be. Azt még ki kellene próbálnom, hogy 1-2 naponta megy mi történik, hátha úgy kellene használni mint a robotporszívókat...

    *végignézve a linket egy különbséget találtam, nekem a vízlehúzó még mágneses rögzítésű, ezen meg csavarral van rögzítve, ezt a változtatást írja is

Új hozzászólás Aktív témák